Grupa przedszkolna

Uwaga, Rodzice!

W dniach 19-22 kwietnia 2022 r. odbędzie się

potwierdzanie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego

do  oddziału przedszkolnego w SP56.

Potwierdzenia można dokonać elektronicznie (https://nabor.pcss.pl/szczecin)

lub w wersji papierowej (wzór poniżej lub wydrukowany w dyżurce szkolnej).

Lista zakwalifikowanych umieszczona jest w widocznym miejscu – na drzwiach szkoły oraz rodzice mogą sprawdzić status na stronie naboru.

Klasa 4 - oddziały sportowe

Szanowni Rodzice!

Rekrutacja rusza 1 marca. Poniżej szczegóły dotyczące rekrutacji na przyszły rok szkolny 2022/2023.

Wniosek do pobrania poniżej.

WAŻNE:

Uczestnicy klas pływackich przynależą do Miejskiego Klubu Pływackiego w Szczecinie i obowiązują ich comiesięczne składki dla zawodników w następującej  wysokości:

• Zawodnicy klas I szkół podstawowych –        60zł miesięcznie
  • Zawodnicy klas II szkół podstawowych   –        80zł miesięcznie
  • Zawodnicy klas III szkół podstawowych –        100zł miesięcznie
  • Zawodnicy klas IV – VIII            –        120zł miesięcznie

UWAGA: Rodziców uczniów zakwalifikowanych do 4 klasy pływackiej i 4 klasy koszykarskiej prosimy o wypełnienie druków poniżej Załączniki 2, 3, 4, 6 i dostarczenie do szkoły do wtorku, 12 kwietnia. – DOTYCZY UCZNIÓW NOWO PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY Z INNYCH PLACÓWEK.

Klasa 7 - oddziały dwujęzyczne

rekrutacja

Każdy kandydat przystępujący do  testu predyspozycji językowych zobowiązany jest do posiadania przy sobie legitymacji szkolnej lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość.