Rekrutacja do grup przedszkolnych

Uwaga Rodzice przyjętych Przedszkolaków!

Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na spotkanie informacyjne i zajęcia adaptacyjne 1 września na godz. 8.00. Szczegóły w zakładce poniżej.

Zapraszamy również do zapoznania się z Wyprawką Przedszkolaka.

Rekrutacja do klasy I

Uwaga, Rodzice przyjętych Pierwszoklasistów!

W dniach 01, 02, 03 września zbierane będą opłaty za obiady w godz. 7.30-16.00 przez okno sali nr 8 w budynku B- niebieskim – na parterze. Opłata za wrzesień wynosi 21 dni x 4 zł = 84 zł.

• Listy klas zostaną wywieszone na drzwiach szkoły w piątek, 21 sierpnia o godz. 14.00.
  • Zebranie z Rodzicami klas pierwszych odbędzie się w poniedziałek, 31 sierpnia – Szczegóły w zakładce poniżej – PROSIMY O DOSTARCZENIE NA PIERWSZE ZEBRANIE “GOTOWOŚCI SZKOLNEJ” – dokumentu z przedszkola.
  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych odbędzie się 1 września 2020 r. – Szczegóły w zakładce poniżej.

• Prosimy o zapoznanie się z informacją o możliwości zakupu szafek uczniowskich.
  • Zapraszamy również do zapoznania się z Wyprawką Pierwszoklasisty.

Rekrutacja do klasy I pływackiej

Uwaga, Rodzice przyjętych Pierwszoklasistów!

• Zapraszamy również do zapoznania się z Wyprawką Pierwszoklasisty.

WAŻNE: Uczniowie przed podjęciem treningów pływackich powinni dostarczyć kartę zdrowia sportowca.

Rekrutacja do klasy IV koszykarskiej