Grupa przedszkolna

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego zostaną ogłoszone w dniu 15.04.2024 r. do godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 16.04.2024 r. – 19.04.2024 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia do przedszkola oraz oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka  oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.

Wzór oświadczenia w plikach do pobrania

Klasa I

Szanowni Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów!

• Informujemy, że wybór preferencji i przydział dzieci do poszczególnych klas odbędzie się w dniach 22-26 sierpnia. Druki wyboru będą dostępne na stronie szkoły i w sekretariacie od 21 sierpnia.
  • Listy dzieci do poszczególnych klas będą opublikowane 29 sierpnia, w tym samym dniu o godz. 16.00 odbędzie się spotkania z wychowawcami klas. Obecność obowiązkowa.
  • Późniejszy termin wyboru preferencji podyktowany jest faktem, że po 15 sierpnia 2024 r. będą podejmowane decyzje administracyjne o ostatecznej liczbie oddziałów szkolnych.

Dyrekcja SP56

Klasa 4 - oddziały sportowe

Szanowni Państwo!

10 kwietnia o godz. 12.00 na drzwiach wejściowych budynku A będzie wywieszona lista kandydatów “zakwalifikowanych” do klasy IV o profilu koszykówka i pływanie.

UWAGA: Aby kandydat trafił na listę „przyjętych„ konieczne jest potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia dziecka w formie pisemnego oświadczenia w dniach  11-12.04.2024 r. do  godz. 15.00. Oświadczenie należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Potwierdzić wolę można wyłącznie w jednej placówce i do jednego oddziału.

Wzór potwierdzenia do pobranie poniżej  lub wersja papierowa w dyżurce szkoły.

Klasa 7 - oddziały dwujęzyczne

UWAGA!

RODZICE UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 7 DWUJĘZYCZNEJ POWINNI POTWIERDZIĆ WOLĘ UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO ODDZIAŁU POPRZEZ ZŁOŻENIE ORYGINAŁU ŚWIADECTWA DO SEKRETARIATU SZKOŁY DO 7 LIPCA 2023 r, DO GODZ. 12.00.

rekrutacja

Każdy kandydat przystępujący do  testu predyspozycji językowych zobowiązany jest do posiadania przy sobie legitymacji szkolnej lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość.