Rekrutacja do grup przedszkolnych

Szanowni Rodzice!

WYNIKI REKRUTACJI – LISTY DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH  UMIESZCZONE BĘDĄ NA DRZWIACH SZKOŁY 21.04.2021 R. od GODZ. 15.00.

Można je również sprawdzić na stronie naboru, logując się na konto założone w czasie elektronicznej rekrutacji:

Zostanie tam też aktywowana opcja  elektronicznego potwierdzania woli” .

WOLĘ MOŻNA RÓWNIEŻ WYRAZIĆ PISEMNIE NA WZORZE z załącznika poniżej.

POTWIERDZENIE WOLI NALEŻY ZŁOŻYĆ W DNIACH 22-26 KWIETNIA.

Rekrutacja do klasy I

Szanowni Rodzice Pierwszoklasistów.

INFORMUJEMY, ŻE DZIECI ZOSTAŁY PRZYPISANE DO ODDZIAŁÓW ZGODNIE ZE ZŁOŻONĄ PRZEZ RODZICÓW PREFERENCJĄ (w wyznaczonym terminie do 30 maja).

Informujemy o planowanych profilach klas pierwszych na rok 2021/2022.

• 1a – wych. Marzena Andersohn – klasa z językiem angielskim, sportowa o profilu pływackim (2 godz. j. ang.) – NABÓR ZAKOŃCZONY
  • 1b – wych. Monika Fodemska – klasa z rozszerzonym programem języka niemieckiego          (3 godz. j. niem.)
  • 1c – wych. Marlena Beszterda – klasa z rozszerzonym programem języka angielskiego            (3 godz. j. ang.)
  • 1d – wych. Joanna Siniakiewicz – klasa z językiem angielskim i elementami koszykówki        (2 godz. j. ang.)

Rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej prosimy o deklarację odnośnie Państwa preferencji. Można wybrać spośród klas 1b, 1c, 1d. Do klasy pływackiej nabór jest zamknięty.

Informację na temat wyboru należy wydrukować, podpisać i przesłać skan lub zdjęcie na maila szkoły do 30 maja 2021 r. sp56@miasto.szczecin.pl

W temacie proszę wpisać: „Klasa 1 wybór preferencji” .

Wzór deklaracji jest dostępny poniżej oraz  można go pobrać w dyżurce szkoły.

DEKLARACJĘ NALEŻY ZŁOŻYĆ/PRZESŁAĆ DO 30 MAJA 2021 R.

Rekrutacja do klasy I pływackiej

Szanowni Rodzice!

WYNIKI REKRUTACJI – LISTY UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH SĄ UMIESZCZONE NA DRZWIACH SZKOŁY 16.04.2021 R. od GODZ. 15.00.

Zostanie tam też aktywowana opcja  elektronicznego potwierdzania woli” .

MOŻNA RÓWNIEŻ POTWIERDZIĆ WOLĘ PISEMNIE NA WZORZE Z OGŁOSZENIA PONIŻEJ LUB NA DRUKU POBRANYM ZE SZKOŁY.

POTWIERDZENIE WOLI NALEŻY ZŁOŻYĆ W DNIACH 19-21 KWIETNIA.

Rekrutacja do klasy IV sportowej

Szanowni Rodzice!

1 marca rusza rekrutacja do klasy czwartej o profilu koszykarskim/pływackim. Rodzice wypełniają wniosek wydrukowany ze strony szkoły – umieszczony poniżej.

Następnie należy złożyć podpisany przez obojga rodziców wniosek w wybranej placówce pierwszej preferencji (wraz  z załącznikami) – do 10 marca.

Poniżej terminarz rekrutacji na rok szkolny 2021/22.

Test sprawności do IV klasy koszykarskiej – 15.03.2021r., godz. 14.30.

Test sprawności do IV klasy pływackiej – 18.03.2021r., godz. 15.30.