Grupa przedszkolna

Szanowni Państwo!

Rekrutacja do grupy sześciolatków rusza 4 marca. Prosimy o zapoznanie się z załączonymi poniżej dokumentami.

Klasa 4 - oddziały sportowe

Szanowni Państwo!

Rekrutacja do oddziałów sportowych od klasy IV rusza 6 marca. Dokumenty rekrutacyjne składamy w sekretariacie szkoły pierwszego wyboru do 15 marca.

Należy złożyć:

Wniosek podpisany przez rodziców oraz:

• Załączniki 2, 3 i 4.

Po dostaniu się do klasy należy w dniach 11-12 kwietnia donieść załącznik 6.

Planowana rekrutacja dotyczy:

• klasy o profilu koszykarskim,
  • klasy o profilu pływackim
  • testy sprawnościowe odbędą się 18 marca (klasa pływacka 15.30, klasa koszykarska 16.30)

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi poniżej dokumentami.

Klasa 7 - oddziały dwujęzyczne

UWAGA!

RODZICE UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY 7 DWUJĘZYCZNEJ POWINNI POTWIERDZIĆ WOLĘ UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO ODDZIAŁU POPRZEZ ZŁOŻENIE ORYGINAŁU ŚWIADECTWA DO SEKRETARIATU SZKOŁY DO 7 LIPCA 2023 r, DO GODZ. 12.00.

rekrutacja

Każdy kandydat przystępujący do  testu predyspozycji językowych zobowiązany jest do posiadania przy sobie legitymacji szkolnej lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość.