Opublikowano:

Plan konkursów

WYKAZ KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 

Wrzesień

  Nazwa konkursu Organizator
  Konkurs fotograficzny “Pozdrowienia z wakacji” G. Pyrgiel

 

                   

Październik

  Nazwa konkursu Organizator
  Jesienny konkurs dla przedszkoli

 – konkurs plastyczny.

M. Andersohn

J. Siniakiewicz

  Szkolny Konkurs na Lampion z dyni.

Konkurs z okazji Halloween.

K.Imiela

E.Pest

  Góra Grosza A.Gaweł

A.Górska

                                                                                                                                         

Listopad

  Nazwa konkursu Organizator
•             Szkolny konkurs recytatorski kl..4-8

 

M. Marszał 

K. Bielecka 

E. Perdek

•             Szkolny konkurs ortograficzny „Z ortografią za pan brat”- Dookoła świata G.Tomaszewska

A.Krzemiędak

•             Zaczarowany świat figur geometrycznych -konkurs plastyczny P. Strugała

                   

Grudzień

  Nazwa konkursu Organizator
•             Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy na Kalendarz Adwentowy A.Sawińska
•             Konkurs na najlepiej udekorowane ciastko lub piernik M.Boguska

E. Zalewska

 

•             Eko ozdoba choinkowa J. Szwed

M. Linek

•             Konkurs Komiks –  Śladami Quistorpów

 

Dorota Pundyk zespół historyczny
•             Konkurs Kolorowanka – Śladami Quistorpów Dorota Pundyk zespół historyczny
•             Konkurs Prezentacja – Śladami Quistorpów Dorota Pundyk zespół historyczny

                  

 

 

Styczeń

●          Nazwa konkursu Organizator
•             Wilczki morskie- zawody pływackie kl.1-3

 

A.Kolbowicz

T.Kotarska

P.Hanuszkiewicz

J.Krystosiak

•             Maska karnawałowa J. Siniakiewicz

K. Bernat

                               

Luty

●          Nazwa konkursu Organizator
•             Język polski z przesiadką M. Gajo

M. Marszał

K. Bielecka

•             III Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas 3 A.Sawińska
•             Konkurs na kartkę walentynkową w języku niemieckim A.Kranzmann Żelepień
•             Szkolny konkurs recytatorski J. Siniakiewicz

M. Andersohn

•             Konkurs plastyczny Na pokładzie

 

M. Andersohn

M. Steinke – Wawrzyniak

                  

Marzec

●          Nazwa konkursu Organizator
•             Tydzień matematyczny kl. IV-VIII A.Misiak
•             Szkolny konkurs ,,Mistrz matematyki’’ kl. I-III M. Żelazek

M. Uszyńska

L. Kasprzycka

•             Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1-3 Express Yourself.  E. Pest

D. Pundyk

•             Dzień szalonych fryzur na Pierwszy Dzień Wiosny

 

A.Gaweł

A.Górska 

MSU

•             I Międzyszkolny Konkurs Realioznawczy dla klas 6-7 Małgorzata Rezler Andrzej Bownik
•             IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski M. Andersohn         A. Sawińska
•             Wiosenny konkurs dla przedszkoli

 – morskie potyczki przedszkolaków

 

A. Kolbowicz

A. Szczepański

B. Jasinska

                         

 

 

 

Kwiecień

●          Nazwa konkursu Organizator
•             Szkolny Mistrz Ortografii i Interpunkcji

 

E. Perdek   

M. Gajo

G. Kacprzak

•             Szkolny konkurs ortograficzny „Z ortografią za pan brat”- Dookoła świata G. Tomaszewska

A. Krzemiędak

•             Szkolny Konkurs na Kartkę Wielkanocną A. Sawińska
•             Eko robot

 

J. Siniakiewicz

K. Bernat

                                  

Maj

●          Nazwa konkursu Organizator
•             Dzień Języka Niemieckiego zespół języka niemieckiego
•             Szkolny konkurs dla uczniów kl. I – III „Językowa corrida” M. Żelazek

M. Uszyńska

•             Polska moja Ojczyzna  międzyprzedszkolny konkurs recytatorski P. Strugała

K. Bernat

•             Konkurs fotograficzny

“Energia odnawialna wokół nas”

G. Pyrgiel

M. Steinke Wawrzyniak

M. Surmaczyńska

zespół przyrodniczy

                        

Czerwiec

●          Nazwa konkursu Organizator
•             Konkurs szkolny  “Jak mogę spędzać czas bez telefonu” M. Boguska
Skip to content