Opublikowano:

Rada rodziców

Serdecznie witamy na stronie Rady Rodziców SP56.

1. SKŁADKI NA RADĘ RODZICÓW

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 składka roczna do budżetu Rady Rodziców wynosi 70zł od rodziny.

Wpłat należy dokonywać u skarbników klasowych lub przelewem na konto Rady Rodziców:

UWAGA! Od 30.01.2024r. nowe dane bankowości elektronicznej!

Santander Bank Polska SA

nr konta:

w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza.

Wpłata na konto RR jest warunkiem koniecznym do korzystania z szafki uczniowskiej.

Kluczyk wydaje administracja szkoły na podstawie potwierdzenia płatności.

2. UBEZPIECZENIE

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 dzieci z SP56 ubezpieczone będą od następstw nieszczęśliwych wypadków w towarzystwie ubezpieczeniowym TUZ -Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Numer Polisy: SZG 0000145

Okres ubezpieczenia: 01.09.2023 do 31.08.2024

Suma ubezpieczenia: 25.000 zł lub 35.000

Składka wynosi: do wyboru: 50 zł lub 65 zł od ucznia

Termin zapisów i opłacenia składki: do 15 października 2023r.

Polisę indywidualnie wykupuje każdy zainteresowany rodzic/opiekun prawny.

Każda wystawiona w tym czasie polisa obowiązuje od 01.09.2023 do 31.08.2024r.

Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za wypadki powstałe w czasie trenowania wszelkiego rodzaju sportów, w tym także sportów wyczynowych uprawianych w ramach zajęć lekcyjnych, jak i pozaszkolnych klubów, związków, organizacji sportowych oraz w czasie wolnym. Towarzystwo Ubezpieczeniowe bierze również odpowiedzialność za wypadki powstałe podczas udziału we wszelkiego rodzaju zawodach, treningach, zgrupowaniach i obozach sportowych.

Załączniki do pobrania u dołu strony.

Agent ubezpieczeniowy – Ewa Klisowska – 664 188 992

3. PREZYDIUM RADY RODZICÓW 2023/2024

Przewodnicząca: p. Joanna Grochowska

Zastępca: p. Łukasz Zemski

Sekretarz: p. Weronika Dwojakowska

Skarbnik: p. Jolanta Sadlak

Specjalista ds. ubezpieczeń: p. Renata Piątek

4. KONTAKT Z RADĄ RODZICÓW

Zapraszamy do kontaktu z Radą Rodziców poprzez adres mailowy:

radarodzicowsp56szczecin@gmail.com

5. ZAPROSZENIE DO POMAGANIA PRZEZ PORTAL FANIMANI.PL

1.  Kliknij w link lub zeskanuj QR code i pobierz appkę FaniMani lub zaloguj się na stronie

2.  Utwórz swoje konto podając jedynie imię, maila i hasło

3. Jako beneficjenta zakupów online wybierz Szkoła Podstawowa Nr 56 Kpt. Ż. W. Konstantego Maciejewicza, Szczecin

4. Rób zakupy online u partnerów bez dodatkowych kosztów, a odpowiedni procent darowizny od wartości Twoich zakupów trafi na konto RR SP56

Nasza szkoła dołączyła do programu “Sprytni Rodzice – sprytnie wspierają dzieci” za pośrednictwem portalu fanimani.pl. Za każde dokonane przez Państwa zakupy w ponad 1700 sklepach internetowych, takich jak smyk, empik, allegro, booking, szkoła otrzyma podany procent darowizny od sklepu. Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji FaniMani ze sklepu Google Play lub App Store lub do zalogowania się przez stronę internetową.

Jesteśmy dużą szkołą, gdzie każda złotówka ma ogromne znaczenie! Płacimy tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wydanej kwoty zasili konto RR SP56. To Państwo zdecydujecie na jaki cel przeznaczymy zebrane fundusze. W okresie od kwietnia 2023 do lutego 2024 roku uzbieraliśmy już 825,91zł!

6. BAL KLAS ÓSMYCH – DOFINANSOWANIE

Przypominamy, że uchwałą Rady Rodziców obowiązującą od 2022 roku każda klasa ósma, która uzyskała w bieżącym roku szkolnym kwotę wpłat na poziomie min. 700zł, otrzyma dofinansowanie do organizacji balu w kwocie 300zł. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania środków.

7.PRZEKAŻ 1,5% PODATKU SWOJEJ SZKOLE

Rodzicu, Przyjacielu!

Czy wiesz, że możesz zdecydować, na jaki cel zostanie przeznaczone 1,5% z Twojego

podatku?