Opublikowano 25 listopada 2018>

Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych na ergometrach wioślarskich

W dniu 15.11.2018 r uczniowie naszej szkoły brali udział w I -szej rundzie eliminacyjnej do Międzyszkolnych Mistrzostw Szczecina Szkół Podstawowych na ergometrach wioślarskich. Dyscyplina ta jest halową odmianą wioślarstwa.
Podczas tych zawodów naszą szkołę reprezentowało 18 – stu  zawodników i zawodniczek z roczników od 2006 do “rodzynka” z rocznika 2003. W swoich kategoriach wiekowych pierwsze miejsca zajęli:
– 2006 dziewcząt – Karolina Kolbowicz;
– 2005 chłopców – Bartosz Michalski;
– 2004 dziewcząt – Maria Taczek;
– 2004 chłopców – Mikołaj Kozij.
Część naszych wychowanków na co dzień trenuje w sekcji wioślarskiej AZS Szczecin – stąd tak wysokie miejsca na podium. W lutym odbędzie się druga i ostatnia runda eliminacyjna i to właśnie w naszej szkole. Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych będą mieli prawo startu w finale o Mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych.
Opiekunowie: Robert Kikun i Dariusz Bilski.

ergometry dziewczyny 1