Opublikowano 27 września 2022>

Zaproszenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zaprasza uczniów Waszej szkoły do udziału w zajęciach z programu Pływacki Szczecin.

Dysponujemy wolnymi miejscami na basenie SP10 ul. Królewicza Kazimierza 63.
Obecnie na 3 basenach szkolnych zapisanych jest około 900 uczniów z całego Szczecina. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wf pracujących od wielu lat jako trenerzy pływania, posiadający wiedzę i doświadczenie w tej specjalności. Atrakcją
tego programu jest preferencyjna cena wynikająca ze zlecenia z Wydziału Oświaty do przeprowadzenia ww. programu.

Przekazujemy informację o dostępności miejsc rodzicom – link do strony rejestracji dziecka do programu.

W roku szkolnym 2022/23 udostępniamy zajęcia na 3 obiektach szkolnych.
Zapewniamy doświadczoną kadrę pedagogiczną, nadzór metodyczny nad treściami programowymi, dostosowanie zajęć do poziomu wstępnego grupy. Zapraszamy dzieci z klas 1-8 szkół podstawowych. Na wszystkich obiektach dostępne są zajęcia od
podstaw na „małym basenie” oraz z doskonalenia pływania na basenie głębokim o długości 25m. Zapewniamy naukę, zabawę, wdrożenie do bezpiecznego spędzania czasu nad wodą.