Opublikowano 10 czerwca 2026>
Warsztaty rękodzielnicze
zobacz galerię20 maja 2026r. odbyły się warsztaty rękodzielnicze, podczas których dzieci z klasy 1c wraz z rodzicami przygotowywały upominki z okazji Dnia Matki. Uczestnicy mieli okazję własnoręcznie wykonać filcowe kolczyki, bransoletki z koralików oraz niepowtarzalne wisiorki.
Spotkanie, zorganizowane przez Annę Bejger i Irenę Łęczycką, przebiegło w miłej i twórczej atmosferze, a wykonane prace były pełne pomysłowości i zaangażowania. Warsztaty były doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozwijania kreatywności oraz tworzenia wyjątkowych prezentów dla mam.
W wydarzeniu uczestniczyło 10 rodzin, czyli łącznie 20 osób.