Opublikowano 27 maja 2017>

V Grand Prix Szczecina klas III w pływaniu

Kolejnymi sukcesami sportowymi mogą się pochwalić uczniowie klasy 3a. W środę 24 maja uczniowie startowali na basenie w szkole Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla. Tradycyjnie rywalizowali z innymi pływakami z SP 51, CMS oraz CKS. Obowiązkową konkurencją był dystans 100m stylem dowolnym i w tej kategorii na podium stawali:

• Julia Glaubitz – 4 miejsce
• Marysia Uriasz – 5 miejsce
• Ala Budka – 10 miejsce
• Mateusz Fechner – 4 miejsce
Pozostałymi konkurencjami, w których można było wywalczyć medale i dyplomy było: 50 m grzbietem, 50m stylem klasycznym i 25m stylem motylkowym. I w tych konkurencjach najlepsi byli:
• Adam Różański – złoty medal
• Mateusz Fechner – zloty medal
• Ania Parypa – srebny medal
• Ala Budka – brązowy medal
• Julka Glaubitz – brązowy medal
• Laura Szalewska – 5 miejsce
• David Kraiushkin – 5 miejsce
Nasza sztafeta w składzie : Adam Różański, Ania Parypa, Mateusz Fechner i Marcel Wójcik wywalczyła 3 miejsce i piękną statuetkę! Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom nowych rekordów życiowych!

20170524_120055