Opublikowano 7 kwietnia 2018>

Udział uczniów SP 56 w Finale Pucharu Szczecina na ergometrze wioślarskim

Finał Pucharu Szczecina na ergometrze wioślarskim odbył się w  SP Nr11 przy ulicy Emilii Plater 20 dnia 27.03.2018. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów z klas VI i VII. Do finału były dopuszczone osoby które wzięły udział przynajmniej w jednej turze eliminacyjnej zawodów na ergometrze wioślarskim, odbyły się dwie takie tury. Podobnie jak w ostatnich zawodach wielkie emocje wywołała walka sportowa w roczniku 2004 pomiędzy Mikołajem Kozijem uczniem klasy VIIb a reprezentantem SP16. W Finale Pucharu Szczecina wygrał Mikołaj który zrewanżował się swojemu przeciwnikowi i tym razem wygrał o 0,2 s. Gratulacje! Inni nasi reprezentanci również dzielnie i z zaangażowaniem startowali w zawodach. Dziękujemy całej reprezentacji SP 56 za podjętą zaciętą rywalizację sportową.