Opublikowano 24 marca 2016>

Turniej mini koszykówki dla rocznika 2006 ( klasy 3-4) w Ueckermünde

12 marca 2016 roku rozegrany został turniej mini koszykówki dla rocznika 2006 ( klasy 3-4) w Ueckermünde. Ponad 200 zawodników, 22 zespoły, 42 mecze i 1437 punktów w ciągu 6 godzin – tak w liczbach można podsumować całość rywalizacji. Nasze dziewczęta zmierzyły się z zespołami z Rostocku, Ueckermünde oraz zespołem z Greifswaldu. Po emocjonujących meczach i walce do ostatniego gwizdka reprezentantki Naszej Szkoły zwyciężyły w turnieju. Najlepszą zawodniczką całego turnieju w kategorii dziewcząt została nasza trzecioklasistka Weronika Starościk.

U11 – dziewczęta, trener Adrian Licht, I miejsce
Wyniki meczów:
SP 56 Wilki Morskie Szczecin – SV Einheit Ueckermünde 18:7
SP 56 Wilki Morskie Szczecin – SG Greifswald 26:12
Sp 56 Wilki Morskie Szczecin – EBC Rostock 12:7

MVP – Weronika Starościk

Szkołę reprezentowały: Emilia Markowicz, Kaja Poniatowaska, Weronika Starościk, Marta Nowicka, Julia Lewandowska, Aleksandra Zięba, Blanka Bogdan, Daria Jurewicz , Justyna Ilas, Oktawia Wardyńska, Ania Szatanek, Malwina Licht.