Opublikowano 2 listopada 2023>

Targi Rzemiosła i Techniki

17 października chętni uczniowie klas ósmych wzięli udział w Targach Rzemiosła i Techniki organizowanych  przez Fundację Reaktywacji Rzemiosła i Aktywizacji Zawodowej FRRAZ. Podczas targów uczniowie klas ósmych mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych. Była to okazja by porozmawiać z uczniami i prowadzącymi zajęcia, poznać proponowane kierunki i specjalizacje wybranej szkoły. Prezentowało się aż 19 wystawców, między innymi Zespół Szkól Samochodowych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Rzemieślniczych, Zespół Szkół Centrum  Kształcenia Rolniczego, Szkoła Delta, Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego, Wojskowe Technikum Informatyczne. Było to bardzo ciekawe i inspirujące doświadczenie dla każdego uczestnika wydarzenia.