Opublikowano 20 marca 2026>

Stroiki wiosenno-wielkanocne

zobacz galerię

W dniu 16 marca 2026 roku odbyły się warsztaty z wykonywania stroików wiosenno-wielkanocnych dla uczniów z klasy 1c i ich rodziców, w których udział wzięło łącznie 27 osób. Spotkanie poprowadziły Anna Bejger i Irena Łęczycka. Wspólna praca dała wszystkim dużo radości i satysfakcji z uzyskanego efektu – samodzielnie wykonanej ozdoby.

Skip to content