Opublikowano 17 maja 2021>

SP 56 w akcji – kibicujemy naszym!

Igrzyska Olimpijskie w Tokio zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym nasza szkoła weźmie udział w sportowym konkursie, organizowanym przez Fundację Moniki Pyrek pod hasłem #WyzwanieKibicowanie – 100 dni do Igrzysk. Celem konkursu jest pokazanie jak wpieramy polskich reprezentantów przygotowujących się do najważniejszych zawodów w życiu sportowca.

Organizacją i przygotowaniem do konkursu zajęły się Panie z katedry Wychowania Fizycznego – Aleksandra Kolbowicz, Paulina Gajdosz oraz Beata Jasińska.
Do realizacji projektu włączyły się również pani Agnieszka Sikoń wraz z 1a, pani Anna Krzemiądek z 2d oraz pani Joanna Siniakiewicz wraz z 3a.

Dodatkowo sportowe wyczyny koordynowali pani Hanna Steciuk, pan Adrian Licht i pan Adrian Szczepański. Nad oprawą techniczną czuwała pani Monika Steinke-Wawrzyniak.

Wyniki konkursu 31 maja! Od dzisiaj będzie można wspierać nasz projekt lajkami na stronie Facebooka w wydarzeniu: #WyzwanieKibicowanie – 100 dni do Igrzysk – Konkurs dla Szkół.

Liczymy na Was!

Poniżej fotorelacja z naszych przygotowań. Trzymajcie kciuki za naszą szkołę!