Opublikowano 21 października 2022>

Podsumowanie grantu „Pomorze zachodnie-wsparcie psychologiczno-pedagogiczne”

W okresie od listopada 2021 do czerwca 2022 nasza szkoła wzięła udział w grancie  „Pomorze zachodnie-wsparcie psychologiczno-pedagogiczne”, którego celem była pomoc oraz rozwijanie talentów. Grant był finansowany w ramach projektu  „Pomorze zachodnie-wsparcie psychologiczno-pedagogiczne”. Uczniowie wzięli udział w zajęciach: dydaktyczno-wyrównawczych z edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1-3; rozwijających uzdolnienia z chemii i biologii  dla klasa 6-8; rozwijających uzdolnienia z matematyka dla klasa 1-3;  zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych dla klasa 0-8; zajęciach logopedycznych dla klas 0-8; rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne dla klasa 0-8; rozwijających uzdolnienia z matematyka dla klasa 4-8; dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki dla klas 4-8 oraz dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki dla klasa 4-8. W projekcie wzięło udział 88 uczniów naszej szkoły. Łącznie zrealizowano 369  godzin.