Opublikowano 10 grudnia 2020>

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

W dniu 8 grudnia na pływalni Floating Arena odbył się pokaz umiejętności pływackich uczniów klas pierwszych pływackich. Nasi uczniowie z klasy 1a w!1raz z innymi pierwszakami ze szkół CMS i SP 51 zaprezentowali czego się już nauczyli przez 3 miesiące. A potrafią już dużo! Nasi mali pływacy mieli do przepłynięcia 6 różnych ćwiczeń, każde ćwiczenie trzeba było płynąć przez 1basen – 25metrów. Bardzo dzielnie sobie poradzili, a uśmiechy na buziach świadczyły, że pływanie nie stwarza im większych problemów.

Na koniec pokazów odbyły się sztafety pływackie – wyścig samymi nogami z deską. Nasze pierwszaki „wypływały” 2 i 4 miejsce. Dla wszystkich uczestników były pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.

Oczywiście nie mogło zabraknąć na tak poważnej imprezie samego Mikołaja, który jak przystało na zawody pływackie pełnił rolę startera.

Więcej zdjęć na stronie:

mkpszczecin.pl