Opublikowano 1 wrze艣nia 2021>

KONKURS GEOGRAFICZNY DLA KLAS 5-8 SP

zobacz galeri臋
Wakacje niestety szybko min臋艂y 馃檨 Czas ju偶 wraca膰 do szko艂y. Wspomnienia z lata 2021 pozostan膮 w naszej pami臋ci oraz na zdj臋ciach! W pierwszym dniu roku szkolnego chcia艂em zach臋ci膰 Was do wzi臋cia udzia艂u w konkursie, kt贸ry polega na przekazaniu wywo艂anego zdj臋cia z wakacji (mo偶e na nim by膰 jaki艣 obiekt, zabytek, g贸ra, jezioro itp., ale pami臋taj nie mo偶esz by膰 na nim Ty lub Twoja rodzina!) Zdj臋cie przeka偶 swojemu nauczycielowi geografii (Grzegorz Pyrgiel lub Dorota 艢ledziowska) do dnia 22.09.2021 r. Nast臋pnie stworzymy galeri臋 zdj臋膰 pt. “Pozdrowienia z wakacji”. W dniach 27-30.09 b臋dziecie mogli spr贸bowa膰 swoich si艂 i pochwali膰 si臋 swoj膮 wiedz膮 o 艣wiecie zgaduj膮c sk膮d pochodz膮 dane zdj臋cia. Kto zgadnie ich najwi臋cej- wygrywa! Zapraszam do zabawy :))