Opublikowano 26 kwietnia 2024>

Kampus Zawodowy

09 kwietnia odbył się Kampus Zawodowy dla uczniów klas 8. Był organizowany przez Zespól Szkół nr 4, Zespół Szkół nr 6 i Technikum Ekonomiczne. Nasi uczniowie również tam byli. Mogliśmy zwiedzić Szkoły, poznać uczniów, atmosferę panująca na miejscu, wziąć udział w biegu terenowym, poznać zasady logistyki, grafiki, rachunkowości oraz zwiedzić od zaplecza pracownie kulinarne. Było to dla wszystkich bardzo ciekawe doświadczenie.

10 kwietnia zainteresowani uczniowie brali udział w warsztatach organizowanych przez Technikum Technologii Cyfrowych.

poza naszymi wyjściami na dni otwarte do szkół ponadpodstawowych, naszych uczniów odwiedzili reprezentanci LO 2, LO 13, LO 14 by opowiedzieć i zachęcić do wyboru ich szkoły ponadpodstawowej.

Wierzymy, że te spotkania pomogą naszym uczniom podjąć decyzje co do wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

Irmina Łachacz