Opublikowano 1 lutego 2020>

III Grand Prix – dla uczniów klas IV i V w pływaniu

zobacz galerię

III Grand Prix – dla uczniów klas IV i V  odbyło się 30.01.2020 na basenie FLOATING ARENA w Szczecinie.

Doskonale zaprezentowali się chłopcy z klasy 4a, którzy zgarnęli komplet medali (9).

Łącznie zdobyliśmy 19 medali na 36.

Obowiązkowym dystansem zaliczanym do punktacji generalnej była konkurencja  100 m st. klasycznym.

Klasa Va:

wśród dziewcząt najlepiej na dystansie obowiązkowym zaprezentowały się:

1m – złoty medal            – Paulina Prądzińska

3m – brązowy  medal    – Pola Gietka

7m                                         – Marta Gębicz

10m                                      – Olga Krasucka

Wśród chłopców na 100 m st. klasycznym:

1m – złoty medal            – Oliwer Żywicki

2m – srebrny medal       – Tomasz Chmiel

4m                                         – Olek Zalewski

5m                                         – Olek Wawrzyniak

Klasa IVa:

W rywalizacji chłopców na 100 m st. grzbietowym całe podium zajęli uczniowie z SP 56.

1m – medal złoty             – Mateusz Hajdukiewicz

2m – medal srebrny        – Michał Mroczek

3m – medal brązowy      – Krzysztof Chabowski-Palonka

5m                                         – Balc-Teodorczyk Kasjan

6m                                         – Aleksander Kuchelski

8m                                         – Nikodem Wojtkiewicz

W rywalizacji dziewcząt z klas IV  na dystansie 100 m st. grzbietowym  najlepsza była:

3m – medal brązowy      – Ala Nowak

W konkurencjach uzupełniających w klasach IV i V zwyciężali:

Na dystansie 100m stylem zmiennym:

Klasa V:              

 1m – złoty medal           – Pola Gietka

 1m – złoty  medal          – Aleksander Zalewski

Klasa IV:

2m – srebrny medal       – Alicja Nowak

1m – złoty medal            – Mateusz Hajdukiewicz

2m – srebrny medal       – Krzysztof Chabowski-Palonka

3m – brązowy medal     – Aleksander Kuchelski

Na dystansie 50 m st.  dowolnym:

Klasa V:

2m – medal srebrny       – Paulina Prądzińska

1m – złoty medal            – Oliwer Żywicki

3m – brązowy medal     – Aleksander  Wawrzyniak

Klasa IV:

1m – złoty medal            – Michał Mroczek

2m – srebrny medal       – Karol Piekarski

3m – medal brązowy     – Jakub Makowski

Gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom, dziękujemy im za liczne przybycie i żywiołowy doping .

Trenerzy: Tomasz Krzywiecki i Teresa Kotarska