Opublikowano 17 października 2019>

I Grand Prix dla uczniów klas IV i V w pływaniu

zobacz galerię

I Grand Prix – dla uczniów klas IV i V  odbyło się 15.10.2019 na basenie FLOATING ARENA w Szczecinie.

Obowiązkowym dystansem zaliczanym do punktacji generalnej była konkurencja  100 m st. dowolnym.

 

W klasach V:

wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowały się:

1m – złoty medal             – Pola Gietka

3m – brązowy medal      – Zosia Kulec

4m                                          – Paulina Prądzińska

 

Wśród chłopców na 100 m st. dowolnym całe podium zajęli uczniowie z SP 56:

1m – złoty medal             – Oliwer Żywicki

2m – srebrny medal        – Tomasz Chmiel

3m – brązowy medal      – Olek Wawrzyniak

5m                                          – Olek Zalewski

 

W klasach IV:

W rywalizacji chłopców na 100 m st. dowolnym również całe podium zajęli uczniowie z SP 56.

1m – medal złoty              – Mateusz Hajdukiewicz

2m – medal srebrny         – Krzysztof Chabowski-Palonka

3m – medal brązowy       – Michał Mroczek

5m                                          – Jakub Makowski

9m                                          – Karol Piekarski

10m                                       – Olek Kuchelski

 

W rywalizacji dziewcząt z klas IV  na dystansie 100 m st. dowolnym  najlepiej zaprezentowały się:

6m                                          – Olga Furtak

9m                                          – Ala Nowak

10m                                       – Lena Piekarczyk

 

W konkurencjach uzupełniających w klasach 4 i 5 zwyciężali:

 

Na dystansie 50m stylem klasycznym najlepsi byli:

1m – złoty medal             – Zofia Kulec

1m – złoty medal             – Artur Semczuk

1m – złoty medal             – Stasiu Tykwa

2m – srebrny medal        – Krzyś Chabowski-Palonka

 

Na dystansie 50 m st.  grzbietowym medale zdobyli:

1m – medal złoty             – Pola Gietka

3m – brązowy medal      – Paulina Prądzińska

2m – srebrny medal        – Olek Zalewski

3m – brązowy medal      – Tomek Chmiel

3m – brązowy medal      – Olga Furtak

1m – złoty medal             – Mateusz Hajdukiewicz

2m – medal srebrny        – Michał Mroczek

 

Gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom, dziękujemy im za liczne przybycie i żywiołowy doping .

 

Trenerzy: Tomasz Krzywiecki i Teresa Kotarska

 IMG-20191015-WA0000

Zapraszamy do galerii