Opublikowano 3 lutego 2017>

Gość w świetlicy szkolnej.

18 stycznia świetlicę szkolną odwiedził szczególny gość. W sali 7a, z dziećmi z klasy 3f spotkała się Hania Burdziej, szóstoklasistka z naszej szkoły. Hania mówiła o swojej pasji , jaką jest żeglarstwo. Pomimo młodego wieku odnosi już swoje pierwsze sukcesy pływając na jachcie w klasie OPIMIST. O tym wszystkim ,jak również o innych przygodach związanych z żeglarstwem ciekawie opowiadała młodszym koleżankom i kolegom, którzy słuchali jej z uwagą i zainteresowaniem. Hania przyniosła do świetlicy model jachtu, na którym pływa, pokazała także, jak wiąże się węzły żeglarskie. Na koniec wszyscy chętni mogli pochwalić się swoją zręcznością w wiązaniu węzłów. W prowadzeniu zajęć Hani pomagała koleżanka z klasy 6c Gabrysia Ilas. Młodej żeglarce z ambicjami, życzymy kolejnych sukcesów i stopy wody pod kilem!!!