Opublikowano 13 czerwca 2018>

Finał Grand Prix Szczecina w pływaniu klas 4 i 5

zobacz galerię

W dniu dzisiejszym odbył się finał Grand Prix Szczecina w pływaniu klas 4 i 5. Nasza szkoła górą, po ośmiu edycjach GP uczniowie klasy 4a: Marysia Uriasz najlepszą zawodniczką w roczniku 2008, w tym samym roczniku wśród chłopców wygrał Mateusz Fechner. VII miejsce w ogólnej klasyfikacji zdobyła Marysia Weltrowska i miejsce X Ala Budka. W roczniku 2007 VI miejsce zajęła Ania Parypa. W klasie 5a w dziesiątce najlepszych zawodniczek znalazły się: V miejsce Ewa Zagórska, VIII Oliwia Dyoniziak, a X Michalina Śmiechowska. Tym razem wywalczyliśmy 1 złoty,1 srebny i  4 brązowe medale.  Medale i dyplomy zdobyli:

Klasa 4:

Mateusz Fechner – zloty medal 100m zmiennym

Maria Uriasz – srebny medal 100m stylem zmiennym brązowy medal 50m stylem klasycznym

Maria Weltrowska –  brązowy medal 50m grzbietem

Ania Parypa – 8 miejsce 100m stylem zmiennym i 6 miejsce na 50m stylem klasycznym

Ala Budka – 5 miejsce 50m stylem grzbietowym

Julia Glaubitz – 7 miejsce na 100m zmiennym i 4 miejsce na 50m stylem klasycznym

Laura Szalewska – 6 miejsce na 50m stylem grzbietowym

Adam Różański – 7 miejsce na 100m zmiennym

Bartek Kubisiak – 6 miejsce 50m stylem klasycznym

Klasa 5:

Ewa Zagórska – brązowy medal na 50m stylem grzbietowym i 7 miejsce na 200m stylem zmiennym

Oliwia Dyoniziak – 5 miejsce na 50m stylem grzbietowym i 8 miejsce 200m stylem zmiennym