Opublikowano 9 stycznia 2023>

„Badź cool, wybierz tenis” 2022 – podsumowanie

W ramach projektu „Bądź cool, wybierz tenis” Szczeciński Klub Tenisowy zorganizował ponad 100 godzin zajęć dla Szkoły Podstawowej nr 56 i Szkoły Podstawowej Nr 69 w Szczecinie. Zajęcia tenisowe zostały sfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.

W zajęciach udział wzięło blisko 200 uczniów klas 7-8. W poprzednim roku szkolnym 2021/2022 była to klasa 7g i 8e, w roku bieżącym klasa 8b i 8g. Oprócz zajęć tenisowych uczestnicy wzięli udział w warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej.

Tenis jest bardzo popularny w Polsce, największymi ambasadorami w chwili obecnej są niewątpliwie  Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Mam nadzieję, że przeprowadzone zajęcia i sukcesy naszych sportowców zainspirują Was do działania i że w przyszłości spotkamy się na kortach.

Ogromne podziękowanie kieruję do wszystkich uczniów, do koordynatora projektu Andrzeja Czyża oraz trenerów prowadzących zajęcia.

Dziękuję

Beata Jasinska