Opublikowano 19 czerwca 2026>

Wyjście klasy 4c

zobacz galerię
2 czerwca byliśmy w Edukatoriu Fabryki Wody w Szczecinie. Tematem zajęć była III zasada dynamiki Newtona. Ale się działo! Rakiety, siła i ruch.
Po warsztatach udaliśmy się do Parku Żeromskiego. Tematem przewodnim była zabawa i integracja. Dzień był bardzo udany.
 
Skip to content