Opublikowano 11 października 2024>

Dla kogo pisze książki?

Na to tytułowe pytanie oraz na wiele innych odpowiadał uczniom klas 7B i 7C Dawid Przybysz – autor książki „Thomas staje się wilkiem”.

Dawid Przybysz to piszący książki nauczyciel biologii, geografii i wychowania do życia w rodzinie, pracujący w szczecińskich szkołach podstawowych. I zapewne dlatego swoją pierwszą książkę dla dzieci i młodzieży zadedykował: Dla wszystkich moich uczniów, których miałem przyjemność uczyć.

Podczas wizyty w naszej szkole opowiedział o sobie i swojej twórczości. Mówił o tym, jak ważną rolę odgrywa czytanie w życiu każdego człowieka. Przekonywał, że świat to nie tylko Internet i media społecznościowe.

To było interesujące spotkanie i jeśli tylko Autor będzie miał wolny termin, odwiedzi nas ponownie:)

A jeśli chcielibyście przeczytać książkę, której bohaterem jest Thomas, zapraszam do naszej biblioteki!

I na zakończenie odpowiedź Dawida Przybysza na zawarte w tytule pytanie: Dla kogo piszę książki? Dobre pytanie:) Przede wszystkim dla tych, którzy lubią moje pióro i otrzymuję od nich pozytywną informację zwrotną.

Do zobaczenia w bibliotece 🙂