Opublikowano 7 maja 2024>

Warsztaty dotyczące wewnętrznej motywacji

Mali Wielcy Odkrywcy Wewnętrznej Motywacji!

Dla naszej szkoły ważne jest, aby uczniowie wzmacniali swoje umiejętności miękkie, które pomogą im odnosić sukcesy w życiu.

W kwietniu 2024 r. ponad 60 dzieci (klas III) odkrywało tajemnicę motywacji wewnętrznej. Organizowane przez Akademię Mali Wielcy warsztaty miały na celu rozbudzić w dzieciach pasję, kreatywność i znalezienie w sobie motywacji do działania.
Podczas wydarzenia, mali odkrywcy stworzyli swoją pierwszą mapę myśli, na której napisali hasłami, co ich inspiruje i napędza do działania. Kartki zapełniały się barwnymi naklejkami, taśmami i malunkami, odzwierciedlając różnorodność ich motywacji. Od pasji, planów i marzeń po wsparcie bliskich – uczestnicy dzielili się swoimi pomysłami i sytuacjami, w których ich motywacja szybuje wysoko jak na skrzydłach. Dzieci dowiedziały się, żeby nigdy się nie poddawać, bo może okazać się, że są o krok od realizacji swojego celu.
Te inspirujące warsztaty to nie tylko okazja rozwijania potencjału dziecka, ale również przestrzeń do nauki kompetencji miękkich.
Akademia Mali Wielcy (https://akademiamaliwielcy.pl) inicjator wydarzenia, promuje ideę rozwoju osobistego dzieci poprzez twórcze podejście do nauki.