Opublikowano 21 listopada 2016>

“KAŻDY MOŻE KOCHAĆ MORZE”

17 listopada 2016r., w przyjaznych progach SP 37 przy ulicy Rydla odbył się ósmy już konkurs wiedzy marynistycznej „Każdy może kochać morze”, w którym uczestniczyło wiele ekip ze szczecińskich szkół podstawowych zrzeszonych w szkolnych kołach edukacji wodnej i żeglarskiej, w tym również reprezentanci naszego koła przygotowani przez Pana Dariusza Markowicza. Naszą szkołę reprezentowali: Piotrek, Hania, Mateusz i Szymon.
W trudnych zmaganiach konkursowych należało wykazać się wiedzą z zakresu żeglarstwa, umiejętności wiązania węzłów, składania żagla, wiedzą o Szczecinie i morzu Bałtyckim, a także umiejętnościami plastycznymi. Po wieli ciekawych i trudnych konkurencjach nasi młodzi żeglarze zajęli bardzo dobre III miejsce ulegając jedynie ekipie SP 1 i SP 59.

Gratulujemy!