Opublikowano 13 kwietnia 2016>

„Mistrz ortografii” klas drugich i trzecich

W dniu 12.04.2016 odbył się XV międzyszkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza ortografii” klas drugich i trzecich. W finale, który odbył się w SP nr 54 w Szczecinie wzięli udział: Zuzanna Józiak uczennica klasy 3c, Krystian Oreńczak uczeń klasy 3 b, Maja Dębczak z kl. 2a oraz Marysia Uriasz kl. 2 a. Uczniowie ci wcześniej musieli przejść etap szkolny, aby móc dostać się do kolejnego. Wraz z opiekunem p. Agnieszką Adamczyk udali się do SP 54, aby powalczyć o dobre miejsce. Sukces odniosła Zuzia Józiak, która zajęła 2 miejsce, a tym samym została vice- mistrzynią ortografii spośród klas trzecich. Pozostali otrzymali dyplomy za udział i satysfakcję z przystąpienia do testu. Emocje były nie do opisania. Rywalizacja również zacięta, gdyż w konkursie wzięło udział 17 szkół.

20160412_135218