Rada rodziców

Szanowni Państwo.

Informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 dzieci będą ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków
wtowarzystwie ubezpieczeniowym COMPENSA.
Składka wynosi 37 zł od ucznia.
Suma ubezpieczenia: 13.000 zł.

Tak jak w ubiegłym roku ubezpieczenie również obejmuje odpowiedzialność za wypadki powstałe w czasie uprawiania wszelkiego rodzaju sportów, w tym także sportów wyczynowych uprawianych w ramach zarówno zajęć lekcyjnych, jak i pozaszkolnych klubów, związków, organizacji sportowych, a także w czasie wolnym. COMPENSA bierze również odpowiedzialność za wypadki powstałe podczas udziału we wszelkiego rodzaju zawodach, treningach, zgrupowaniach i obozach sportowych.

Prosimy skarbników klasowych o zebranie składki od wszystkich uczniów i przekazanie  całej kwoty do sekretariatu szkoły do końca września.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Justyna Sidor ___

Pliki do pobrania:

Ogólne warunki ubezpieczenia NNW

Compensa Ubezpieczenie Szkolne

Informujemy, że składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2017/2018 wynosi:

70 PLN od rodziny

Wpłaty przyjmowane są przez skarbników klasowych. Można też dokonać indywidualnego przelewu na konto rady rodziców z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz klasy, do której uczęszcza.

nr konta:

w II oddziale Banku Pekao SA