Ostatnio dodane

20.11.2014

"Każdy może kochać morze"...

03.07.2014

Projekt "Przywróćmy Quistorpów"...

16.06.2014

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Młody odkrywca 2014...

20.05.2014

Olimpus sesja wiosenna
(j. niemiecki)...

Wyniki "Sprachdoktor"...

Wyniki konkursu z j. niemieckiego Galileo 2014....

Ogolnopolski konkurs teatralny Daf-Kenner...

Wyniki Ogolnoposlkiego konkursu ZUCH z j. angielskiego....

30.04.2014

Spring Poem Contest...

11.04.2014

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu PIONIER z j. niemieckiego...

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu OLIMPUS z j.niemieckiego, sesja zimowa...

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu LEON z j. niemieckiego...

Wyniki XIV Dziecięcego Festiwalu Piosenki Angielskiego SP51...

08.04.2014

X Festiwal Małych Form Teatralnych...

XIV Konkurs języka Niemieckiego w SP 61...

04.04.2014

Międzyszkolny konkurs z jezyka dla klas młodszych...

Międzyszkolny konkurs "Spelling Master 2014"...

28.03.2014

Miedzyszkolny konkurs "Yellow Submarine"...

24.03.2014

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z języka angielskiego kl. I-III...

18.03.2014

X Festiwal Małych Form Teatralnych...

14.02.2014

Konkurs "Express Yourself"...

10.02.2014

Wielcy podróżnicy...

XIV Wojewódzki Konkurs Jezyka Niemieckiego SP61...

Konkurs j. niemieckiego „Rund um Falilie und Freundschaft”

31.01.2014

Przyrodnik na szóstkę...

13.01.2014

Międzyszkolny konkurs...

07.01.2014

Wyniki konkursu Oxford z języka niemieckiego...

Wyniki konkursu Deutschfreund...

Multitest z języka niemieckiego...

09.12.2013

Multitest z przyrody...

12.11.2013

Konkurs wiedzy o Janie Czochralskim...

 

uwaga

 

„KAŻDY MOŻE KOCHAĆ MORZE”
VI Międzyszkolny Konkurs Marynistyczny
w SP 37
13 listopada 2014

W przyjaznych progach SP 37 przy ulicy Rydla odbył się szósty już konkurs wiedzy marynistycznej „Każdy może kochać morze”, w którym uczestniczyło wiele ekip ze szczecińskich szkół podstawowych zrzeszonych w szkolnych kołach edukacji wodnej i żeglarskiej, w tym również reprezentanci naszego koła przygotowani przez Pana Dariusza Markowicza. Naszą szkołę reprezentowali: Piotrek, Igor, Marcel i Max.
W trudnych zmaganiach konkursowych należało wykazać się wiedzą z zakresu żeglarstwa, umiejętności wiązania węzłów, składania żagla, wiedzą o Szczecinie i morzu Bałtyckim, a także umiejętnościami plastycznymi. Po wieli ciekawych i trudnych konkurencjach nasi młodzi żeglarze zajęli bardzo dobre III miejsce ulegając jedynie gospodarzom, ekipie SP 37 i Centrum Żeglarskiemu.

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

20.11.14

PROJEKT
„PRZYWRÓCMY QUISTORPÓW SZCZECINOWI”

Dnia 25 kwietnia 2014 roku odbyły się konkursy międzyszkolne: krasomówczy i turniej wiedzy.
Jurorami w tym konkursie byli:

  • Krystyna Milewska (muzeum Narodowe),
  • Jadwiga Kurzydłowska (Gimnazjum nr 3),
  • Robert Abelite i Grzegorz Kruszewski (przewodnicy po Szczecinie)
  • Dorota Pundyk (nauczyciel, organizator)

Laureaci Międzyszkolnego konkursu krasomówczego „Quistorpowie”

I miejsce Edyta Goch SP 56
II miejsce Helena Burdzińska SP 53
III miejsce Zuzanna Kęsik SP 56
wyróżnienie Katarzyna Owczarek SP 53

Laureaci Międzyszkolnego turnieju wiedzy o rodzinie Quistorpów – największych filantropów Szczecina

I miejsce Julia Uriasz SP 56
II miejsce Karolina Sammel SP Salezjanie
II miejsce Monika Górniaczyk SP 7
III miejsce Piotr Puchalik SP 53
wyróżnienie Aleksander Blank SP 51

Dnia 28 kwietnia 2014 roku odbył się finał konkursu: plastycznego i fotograficznego „Szczecin Quistorpów”.

Jurorami w tym konkursie byli:

  • Zbigniew Romańczuk – Akademia Sztuki
  • Piotr Mączka – nauczyciel akademicki
  • Adrianna Wyroślak – nauczyciel sztuki
  • Dorota Pundyk – organizator konkursu

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Szczecin Quistorpów”

Klasy I – III

I miejsce Filip Drozd SP 56
II miejsce Mateusz Janiak SP 56
III miejsce Weronika Orczewska SP 56

Klasy IV – VI

I miejsce Julia Uriasz SP 56
II miejsce Ewelina Łukaszewska SP 56
III miejsce Martyna Mochol SP 53

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Szczecin Quistorpów”

Klasy I – III

I miejsce Weronika Orczewska SP 56
II miejsce Hubert Jama SP 56
II miejsce Hubert Kosior SP 56
III miejsce Dominika Szustak SP 56

Klasy IV – VI

I miejsce Piotr Korniago SP 7
II miejsce Agnieszka Whitmore SP 56
III miejsce Bartosz Szostak SP 53

Dnia 6 maja 2014 r. odbyło się spotkanie poświęcone konkursowi literackiemu „Warto ocalić od zapomnienia – Johannes i Martin Quistorpowie”.

Jurorami w tym konkursie byli:

  • Jadwiga Kurzydłowska (Gimnazjum nr 3),
  • Magdalena Banach (SP 56)
  • Elżbieta Lelewska (SP 56)
  • Dorota Pundyk (organizator konkursu).

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Warto ocalić od zapomnienia – Johannes i Martin Quistorpowie”

Klasy I – III

I miejsce Maria Zarzycka SP 10
II miejsce Karolina Sammel SP Salezjanie
III miejsce Wiktor Bernas SP 56
III miejsce Jędrzej Kopaczewski SP 56
Klasy IV – VI

I miejsce Sara Mroczka SP 7
II miejsce Dorian Podolski SP 53
II miejsce Paulina Zapotoczna SP 56
III miejsce Paulina Andruszkiewicz SP 56
 

3.07.14

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODY ODKRYWCA 2014 JĘZYK ANGIELSKI KL 1-3

Hubert Jama 2c Laureat - 8 miejsce
Hubert Kosior 3c Laureat - 8 miejsce

16.06.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego Olimpus – sesja wiosenna

Goch Edyta 5a I - Laureat
Jankowski Miłosz 5a XII - Laureat
Skrzypczak Ada 5a XV - Laureat
Wójcik Karolina 6a I - Laureat
Andruszkiewicz Paulina 6a III - Laureat
Łukaszewska Ewelina 6a IV - Laureat
Maćkowiak Aleksandra 6a IV - Laureat
Klukiewicz Maja 6a X - Laureat
Dymek Julia 6a XII - Laureat
Szłapacki Wojciech 6a XIII - Laureat
Błachowiak Mateusz 6a XV - Laureat

20.05.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu
z języka niemieckiego Sprachdoktor

Goch Edyta 5a II - Laureat
Skrzypczak Ada 5a bardzo dobry wynik
Sławiński Adam 5a bardzo dobry wynik
Jankowski Miłosz 5a bardzo dobry wynik
Malski Dominik 5a bardzo dobry wynik
Stańczyk Mateusz 5a bardzo dobry wynik
Kaczmarczyk Marcel 5a bardzo dobry wynik
Bąk Paulina 5a bardzo dobry wynik
Harpigny Patryk 5a dobry wynik
Łukaszewska Ewelina 6a I - Laureat
Wójcik Karolina 6a II - Laureat
Klukiewicz Maja 6a bardzo dobry wynik
Dymek Julia 6a bardzo dobry wynik
Andruszkiewicz Paulina 6a bardzo dobry wynik
Samoluk Katarzyna 6a bardzo dobry wynik
Błachowiak Mateusz 6a bardzo dobry wynik
Adamicka Katarzyna 6a bardzo dobry wynik
Maćkowiak Aleksandra 6a bardzo dobry wynik
Makuch Zuzanna 6a dobry wynik
Zapolska Hanna 6a dobry wynik

20.05.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego Galileo 2014

Goch Edyta 5a I - Laureat
Jankowski Miłosz 5a V - Laureat
Skrzypczak Ada 5a VI - Laureat
Sławiński Adam 5a VI - Laureat
Bogdanowicz Kornel 5a XI - wyróżnienie
Kaczmarczyk Marcel 5a XII - wyróżnienie
Neckar Paulina 5a XV - wyróżnienie
Łukaszewska Ewelina 6a I - Laureat
Wójcik Karolina 6a I - Laureat
Maćkowiak Aleksandra 6a III - Laureat
Klukiewicz Maja 6a VII - Laureat
Andruszkiewicz Paulina 6a VII - Laureat
Adamicka Katarzyna 6a VIII - Laureat
Dymek Julia 6a VIII - Laureat
Samoluk Katarzyna 6a IX - Laureat
Błachowiak Mateusz 6a XI - wyróżnienie
Zapolska Hanna 6a XIV - wyróżnienie
Makuch Zuzanna 6a XV - wyróżnienie

ogólnopolski Konkurs Teatralny
DaF-Kenner

Wydawnictwo Szkolne PWN we współpracy z Goethe Institut oraz Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Teatralny DaF-Kenner. Do konkursu wpłynęło aż 407 nagrań spektakli, w tym 112 w kategorii klas I-III i 295 w kategorii klas IV-VI. W przedstawieniach udział wzięło ponad 5000 uczniów szkół podstawowych. Jury przyznało wyróżnienie uczniom z naszej szkoły za przedstawienie pt. „Aschenputtel”. Skład wyróżnionego zespołu:
Paulina Neckar – 5a
Edyta Goch – 5a
Amelia Koplin – 5a
Ewelina Łukaszewska – 6a
Maja Klukiewicz – 6a
Aleksandra Maćkowiak – 6a
Mateusz Stańczyk – 5a
Mateusz Freidenberg – 5a

20.05.14

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL 1-3 

LAUREACI:

Natalia K. (1c)
Tadeusz K. (1c)
Hubert K. (3c)


Serdecznie gratulujemy!

20.05.14

Spring Poem Contest - wiosenny konkurs recytatorski w języku angielskim 28.04.2014r.

Za oknami coraz więcej słońca, kwitną drzewa i kwiaty – to znak, że przyszła pora na wiosenny konkurs recytatorski w języku angielskim. W tym roku to była już szósta edycja "Spring Poem Contest" zorganizowanego przez Centrum Zasobów Języka Angielskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jan (3c), Daria (2c), Maks (2c), Emilia (2c). Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodki poczęstunek.
Zapraszamy do udziału za rok!

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

30.04.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Pionier
z języka niemieckiego

Goch Edyta I - Laureat
Jankowski Miłosz VII - wyróżnienie
Skrzypczak Ada VII - wyróżnienie
Bąk Paulina X - wyróżnienie
Bogdanowicz Kornel XI - wyróżnienie
Malski Dominik XII - wyróżnienie
Sławiński Adam XIV - wyróżnienie
Łukaszewska Ewelina III - Laureat
Maćkowiak Aleksandra III - Laureat
Andruszkiewicz Paulina III - Laureat
Wójcik Karolina III - Laureat
Błachowiak Mateusz V - Laureat
Samoluk Katarzyna VIII - wyróżnienie
Makuch Zuzanna XI - wyróżnienie
Klukiewicz Maja XII - wyróżnienie
Dymek Julia XIII - wyróżnienie
Adamicka Katarzyna XV - wyróżnienie

11.04.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Olimpus
 z języka niemieckiego – sesja zimowa

Goch Edyta II - Laureat
Jankowski Miłosz VI - Laureat
Sławiński Adam VIII - Laureat
Koplin Amelia IX - Laureat
Łukaszewska Ewelina I - Laureat
Samoluk Katarzyna III - Laureat
Wójcik Karolina III - Laureat
Błachowiak Mateusz VI - Laureat
Adamicka Katarzyna VI - Laureat
Maćkowiak Aleksandra VI - Laureat
Andruszkiewicz Paulina VII - Laureat
Dymek Julia VIII - Laureat
Kwasik Zuzanna IX - Laureat
Klukiewicz Maja IX - Laureat

11.04.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Leon
z języka niemieckiego

Goch Edyta IX - Laureat
Skrzypczak Ada IX - Laureat
Jankowski Miłosz IX - Laureat
Łukaszewska Ewelina IV - Laureat
Adamicka Katarzyna VII - Laureat
Klukiewicz Maja X - Laureat

11.04.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Pingwin
z języka niemieckiego

Goch Edyta III - Laureat
Skrzypczak Ada VII - wyróżnienie
Łukaszewska Ewelina IV - Laureat
Maćkowiak Aleksandra V - Laureat
Wójcik Karolina IX - wyróżnienie
Andruszkiewicz Paulina IX - wyróżnienie

11.04.14

WYNIKI XIV DZIECIĘCEGO FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ W SP 51

10.04.2014 r. w Szkole Podstawowej Nr 51 odbył się XIV Dziecięcy Festiwal Piosenki Angielskiej. Naszą szkołę w kategorii: soliści klasy I-II reprezentowała Karolina K. (1c) zajmując III miejsce!

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

11.04.14

X Festiwal Małych Form Teatralnych
 w j. niemieckim

W marcu klasa 3b reprezentowała naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie ,
X Festiwal Małych Form Teatralnych w j. niemieckim, przedstawiając sztukę pt.: Dornroschen. Uczniowie zajęli I miejsce w kategorii klas I-III.

Naszą szkołę w kategorii klas IV – VI reprezentowali uczniowie klasy Va (Paulina Neckar, Amelia Koplin, Edyta Goch, Mateusz Freidenberg, Mateusz Stańczyk) i VIa (Ewelina Łukaszewska, Aleksandra Maćkowiak, Maja Klukiewicz) zdobywając I miejsce.

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

08.04.14

XIV Konkurs Języka Niemieckiego
w Szkole Podstawowej nr 61 w  Szczecinie

W dniu 31 stycznia 2014r. odbył się XIV Konkurs Języka Niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 61 w Szczecinie. Uczennice klasy III b, Oliwia Duk i Julia Lewandowska, wzięły udział w konkursie piosenki niemieckiej zajmując 1 miejsce i wygrywając wycieczkę do Niemiec.

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

08.04.14

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS MŁODSZYCH 2014

28.03.2014 r. w Szkole Podstawowej nr 41 odbył się konkurs z języka angielskiego dla klas młodszych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Hubert K. (3c), Patrycja M. (3c), Daria J. (2c). Nasza szkoła zajęła II miejsce!

Gratulujemy !

04.04.14

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU
SPELLING MASTER 2014
JĘZYK ANGIELSKI

Dnia 28 marca 2014 w Szkole Podstawowej Nr 3 odbył się już po raz czwarty konkurs literowania po angielsku dla najmłodszych SPELLING MASTER 2014.
Jak co roku, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas 2-4.
Naszą szkołę reprezentowali:

Klasy 2 Hubert J. 2c I MIEJSCE
Klasy 3 Hanna B. 3c II MIEJSCE
Klasy 4 Katarzyna W. 4c IV MIEJSCE

Serdecznie gratulujemy!

04.03.14

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy
Yellow Submarine
SP Mierzyn, 20 marca 2014

W konkursie brali udział  członkowie Szkolnego Koła Edukacji Wodnej i Żeglarskiej z naszej szkoły – Janek i Maciej z klasy 6c, pod opieką Pana Dariusza Markowicza. Spisali się znakomicie pokonując wszystkie inne ekipy i zajmując I miejsce. Gratulacje.

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

28.03.14

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY
OLIMPUSEK Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS I-III

Tytuł laureata otrzymali uczniowie:
Natalia K. 1C
Tadeusz. K. 1C
Sobecki K. 1C
Igor D. 1C
Hubert K. 3C

Serdecznie gratulujemy !

24.03.14

WYNIKI X FESTIWALU MALYCH FORM TEATRALNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM W SP 51 W SZCZECINIE

7.03.2014 r. roku w Szkole Podstawowej nr 51 w Szczecinie odbył się X festiwal małych form teatralnych w języku angielskim. Naszą szkołe reprezentowali uczniowie klasy 3c : Patrycja M., Michał O., Marta N., Oliwia O., Gabriela I., Tomasz T., Lidia P., Natalia P., Jedrzej K., . Nasza szkoła zajęła III miejsce!

Serdecznie gratulujemy!

18.03.14

Wyniki IV Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Express Yourself”

Laureaci:

I miejsce Magdalena K. SP 37
II miejsce Daniel B. Polsko- Amerykańskie Szkoły Prywatne
III miejsce Patrycja M. SP 56
IV miejsce Natalia P. SP 56
V miejsce Piotr Ś. SP 37

Gratulujemy serdecznie laureatom, a także wszystkim pozostałym uczestnikom. Nauczycielom i opiekunom dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie dzieci do uczestnictwa w konkursie.

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

14.02.14

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY
WIELCY PODRÓŻNICY I ODKRYWCY
– LUDOMIR MĄCZKA

1. Szymon Ziętarski 3b 32 pkt.
2. Marcel Łukawski 4b 30,5 pkt.
3. Jakub Koziełło 4b 29,5 pkt.
4. Maciej Żelazo 6c 27pkt.
5. Maksymilian Burdziej 5b 23,5 pkt.

10.02.14

Wyniki XIV wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez SP 61

Konkurs z języka niemieckiego:

Laureaci:
Karolina Wójcik – II miejsce
Ewelina Łukaszewska – VI miejsce
Katarzyna Samoluk – VIII miejsce

Konkurs artystyczny:
Kategoria I-III:
Adam Glinkowski – II miejsce

Kategoria IV-VI:
Edyta Goch – II miejsce

10.02.14

Konkurs z języka niemieckiego pt. „Rund um Falilie und Freundschaft” organizowany przez Gimnazjum nr 42 w Szczecinie

Laureat:
Ewelina Łukaszewska – II miejsce

Finaliści:
Karolina Wójcik
Katarzyna Samoluk
Maja Klukiewicz

10.02.14

DO FINAŁU SZKOLNEGO KONKURSU
„PRZYRODNIK NA SZÓSTKĘ”
ZAKWALIKOWALI SIĘ UCZNIOWIE:

1. Magdalena Wesołowska 6c
2. Julia Krzyżaniak 6c
3. Karolina Wójcik 6a
4. Katarzyna Adamicka 6a
5. Jakub Ciulęba 6c
6. Maciej Żelazo 6c
7. Miłosz Jankowski 5a
8. Julia Uriasz 5b
9. Karol Drozd 5b

GRATULIJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA

31.01.14

Międzyszkolny Turniej Żeglarski
„35–lecie jachtu Zryw”
Szkoła Podstawowa nr 5 im. H. Sienkiewicza
w Szczecinie

CELE KONKURSU:
• Propagowanie wiedzy o żeglarstwie
• Propagowanie tradycji morskich regionu
• Integracja SKEM

Konkurencje:
- Test wiedzy „35–lecie jachtu Zryw ”
- Umiejętność wiązania węzłów: zwykły, płaski, refowy, ósemka, ratowniczy
- Znajomość piosenek okołomorskich / W. Jefimowicza/.
- Układanie puzzli
- Krzyżówka marynistyczna
Reprezentacja naszej szkoły (Hania, Maks i Szymon) przygotowani prze opiekuna SKEM, Pana Dariusza Markowicza zajęła doskonałe II miejsce, tuż za gospodarzami imprezy.

Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj.

13.01.14
 

Wyniki ogólnopolskiego konkursu
Oxford z języka niemieckiego

Łukaszewska Ewelina I - Laureat
Wójcik Karolina III - Laureat
Andruszkiewicz Paulina III - Laureat
Adamicka Katarzyna IV - Laureat
Samoluk Katarzyna IV - Laureat
Zapolska Hanna IV - Laureat
Szłapacki Wojciech V - Laureat
Klukiewicz Maja V - Laureat
Dymek Julia V - Laureat
Goch Edyta I - Laureat
Jankowski Miłosz III - Laureat

07.01.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Deutschfreund

Goch Edyta 1 – Laureat
Jankowski Miłosz bardzo dobry wynik
Skrzypczak Ada bardzo dobry wynik
Bąk Paulina bardzo dobry wynik
Sławiński Adam bardzo dobry wynik
Malski Dominik bardzo dobry wynik
Bogdanowicz Kornel dobry wynik
Kamińska Matylda dobry wynik
Stańczyk Mateusz dobry wynik
Wójcik Karolina bardzo dobry wynik
Dymek Julia bardzo dobry wynik
Łukaszewska Ewelina bardzo dobry wynik
Samoluk Katarzyna bardzo dobry wynik
Klukiewicz Maja bardzo dobry wynik
Maćkowiak Aleksandra bardzo dobry wynik
Andruszkiewicz Paulina bardzo dobry wynik
Zapolska Hanna bardzo dobry wynik
Adamicka Katarzyna bardzo dobry wynik
Kwasik Zuzanna dobry wynik
Błachowiak Mateusz dobry wynik
Makuch Zuzanna dobry wynik

7.01.14

Multitest z języka niemieckiego

Goch Edyta 1 – Laureat
Bogdanowicz Kornel 4 – Laureat
Jankowski Miłosz 5 – Laureat
Freidenberg Mateusz 6 – Laureat
Sławiński Adam 9 – Laureat
Skrzypczak Ada 11 – wyróżnienie
Malski Dominik 14 – wyróżnienie
Wójcik Karolina 1 – Laureat
Łukaszewska Ewelina 2 – Laureat
Andruszkiewicz Paulina 4 – Laureat
Błachowiak Mateusz 5 – Laureat
Klukiewicz Maja 7 – Laureat
Samoluk Katarzyna 9 – Laureat
Adamicka Katarzyna 10 – Laureat
Dymek Julia 12 – wyróżnienie
Maćkowiak Aleksandra 13 – wyróżnienie

7.01.14

Wyniki ogólnopolskiego konkursu
Olimpus z języka niemieckiego

Goch Edyta 1 - Laureat
Jankowski Miłosz 7 - Laureat
Łukaszewska Ewelina 4 - Laureat
Wójcik Karolina 8 - Laureat
Maćkowiak Aleksandra 9 - Laureat
Andruszkiewicz Paulina 12 - Laureat
Dymek Julia 15 - Laureat
Kucharski Dawid 11 - Laureat

7.012.14

 Konkurs
"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"

klasy IV
I miejsce Angelika Samodur- klasa IVa

II miejsce Hanna Korzeb- klasa IVb

III miejsce- Olga Kurcz- klasa IVc

klasy VI
I miejce Aleksandra Wojniusz- klasa VIc
II miejsce Maja Klukiewicz- klasa VIa
III miejsce Dominik Prądziński- klasa VIc

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa „Multitest” z przyrody

Informujemy, że w Ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej „Multitest” z przyrody zorganizowanej przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

Tytuł laureata otrzymali:

1. Ewelina Łukaszewska kl.6a
2. Zuzanna Makuch kl. 6a
3. Magdalena Wesołowska kl. 6c
4. Mateusz Błachowiak kl. 6a
5. Wiktoria Kostkiewicz kl. 6b
6. Maciej Kasprzyk kl. 6a
7. Maciej Żelazo kl.6c
8. Katarzyna Adamicka kl. 6a
9. Paulina Zapotoczna kl.6b
10. Zuzanna Kwasik kl.6a
11. Edyta Goch kl.5a
12. Julia Uriasz kl.5b

Dyplomy wyróżnienia otrzymali:

1. Krzysztof Półtorak kl.4a
2. Ada Skrzypczak kl.5a
3. Weronika Wawer kl.5b
4. Krystian Zakrzewski kl.6c
5. Alan Trojanowski kl.6a
6. Jan Wysiecki kl.6c
7. Karolina Wójcik kl.6a
8. Julia Nienart kl.6b
9. Paulina Andruszkiewicz kl.6a
10. Agata Tomaszewska kl.6a

09.12.13

Konkurs wiedzy o prof. Janie Czochralskim

W sześćdziesiątą rocznicę śmierci Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił prof. Jana Czochralskiego patronem roku 2013. W związku z tym wydarzeniem w naszej szkole uczniowie klas IV- VI wykonali prace plastyczne ilustrujące postać wybitnego chemika oraz przedstawili jego dokonania. Uczniowie klas V i VI wzięli także udział w konkursie wiedzy o Janie Czochralskim.
Wyniki Konkursów:

Konkurs plastyczny dla klas IV:
I miejsce Dominika Andruszkiewicz kl. 4c
II miejsce Kamila Zakrzewska kl. 4c
III miejsce Marcin Gradzikiewicz kl. 4c
Konkurs plastyczny dla klas V – VI:
I miejsce Hubert Parawa kl. 6a
II miejsce Natalia Jabłońska kl. 5 b
III miejsce Edyta Goch kl.5 a
Konkurs wiedzy o prof. Janie Czochralskim:
Ada Skrzypczak kl. 5a
Magdalena Wesołowska kl. 6c
Mateusz Błachowiak kl. 6a
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział w konkursach a zwycięzcom gratulujemy!
 

12.11.13