Kadra


Szkoła Podstawowa nr 56 w Szczecinie

KADRA
dyrektor szkoły - mgr Bożena Wojtkiewicz
wicedyrektor – mgr Danuta Cichosz
wicedyrektor – mgr Zofia Koprowska
edukacja wczesnoszkolna
mgr Andersohn Marzena
mgr Dudkowska Magdalena
mgr Bejger Anna
mgr Bukowska Ewa
mgr Fodemska Monika
mgr Groberska Urszula
mgr Kasprzycka Lidka
mgr Mielcarek Bożena
mgr Półtorzycka Ewa
mgr Pundyk Dorota
mgr Szwedzka Malwina
mgr Tomaszewska Gabriela
mgr Trojan Aleksandra
mgr Uszyńska Małgorzata
mgr Żelazek Monika
świetlica
mgr Chwałek Joanna
mgr Cimochowska Agnieszka
mgr Gaweł Anna
mgr Grabowska Katarzyna
mgr Iwko Patrycja
mgr Jamrozik Agnieszka
mgr Linek Małgorzata
mgr Łęczycka Irena
mgr Marta Machaj
mgr Marczak Twarowska Monika
mgr Marszał Marianna
mgr Steinke-Wawrzyniak Monika
mgr Surmaczyńska Marta
mgr Urbańska Agnieszka
mgr Zalewska Elżbieta
mgr Żabierek Beata
grupa zerowa
mgr Burczy Aleksandra
mgr Grabarczyk Marta
mgr Kułasiewicz Katrzyna
mgr Sieniakiewicz Joanna
mgr Sieradzka Agnieszka
język polski
mgr Gajo Monika
mgr Kacprzak Grażyna
mgr Koprowska Zofia
mgr Laskowska Anita
mgr Marszał Marianna
mgr Motyl Dorota
mgr Perdek Elżbieta
mgr Styczyńska Słuka Agnieszka
matematyka
mgr Boguszewska Agnieszka
mgr Dąbrowski Waldemar
mgr Listkowska Jolanta
mgr Misiak Anna
mgr Poławska Krystyna
język angielski
mgr Łapczuk Katrzyna
mgr Małek Joanna
mgr Pundyk Dorota
mgr Strzałkowski Maciej
mgr Szewczyk Alicja
mgr Wąsiewicz Izabela
mgr Zubrewicz Natalia
język niemiecki
mgr Borkowska Emilia
mgr Hennig Anna
mgr Sipowicz Barbara
mgr Styczyńska Słuka Agnieszka
mgr Waszkiewicz Paulina
mgr Wysocka Małgorzata
przyroda, biologia
mgr Jarska Małgorzata
mgr Kwiatkowska Elżbieta
mgr Półtorak Monika
historia
mgr Jobska Daria
mgr Kikun Małgorzata
technika
mgr Jasinska Beata
mgr Kępiński Piotr
mgr Surmaczyńska Marta
plastyka
mgr Kikun Małgorzata
mgr Tomaszewska Gabriela
mgr Wyroślak Adrianna
muzyka
mgr Wyroślak Adrianna
zajęcia komputerowe
mgr Dąbrowski Waldemar
mgr Jasińska Beata
mgr Kępiński Piotr
mgr Surmaczyńska Marta
wychowanie do życia w rodzinie
mgr Półtorak Monika
religia
mgr Górska Wioletta
mgr Jasiukiewicz Beata
mgr Sabuda Małgorzata
mgr Żabierek Beata
wychowanie - fizyczne
mgr Bilski Dariusz
mgr Gajdosz Katarzyna
mgr Jasinska Beata
mgr Kikun Robert
mgr Kolbowicz Aleksandra
mgr Kopka Elżbieta
mgr Kotarska Teresa
mgr Krystosiak Jakub
mgr Krzywiecki Tomasz
mgr Licht Adrian
mgr Markowicz Dariusz
mgr Steciuk Hanna
mgr Szczepański Adrian
biblioteka i czytelnia
mgr Grabowska Katarzyna
mgr Szczepaniak Ewa
pedagog
mgr Urbański Marek
mgr Wilklisz Izabela
gimnastyka korekcyjna
mgr Kolbowicz Aleksandra
mgr Kotarska Teresa
logopeda
mgr Kacprzak Grażyna
mgr Marszał Marianna
mgr Styczyńska Słuka Agnieszka
zajęcia kompensacyjno-korekcyjne
mgr Bukowska Ewa
mgr Marszał Marianna
mgr Motyl Dorota
mgr Żelazek Monika
fizyka
Szarafińska Agnieszka
geografia
Białek Tomasz