Finał Mistrzostw Szczecina w Mini koszykówce Dziewcząt dla SP56!


W dniu 04.03.19 na hali SP16 odbył się turniej finałowy Mistrzostw Szczecina w Mini Koszykówce dziewcząt. Aż dwie reprezentacje naszej szkoły zakwalifikowały się do finałowego etapu rozgrywek szkolnych. O 3 miejsce grały młodsze koszykarki z klas 5F i 4F, niestety mniejsze doświadczenie spowodowało, że musiały one uznać wyższość starszych dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 35, ostatecznie zajmując 4 miejsce w Szczecinie. O 1 miejsce grała za to pierwsza reprezentacja SP56 składająca się z uczennic klas szóstych, które bezkonkurencyjnie pokonały gospodarza turnieju – SP16 tym samym uzyskując tytuł Mistrzyń Szczecina!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów gdyż naszą reprezentację czekają teraz rozgrywki regionalne, powiatowe i wojewódzkie :)

Zespoły wystąpiły w składach:
SP56 – I zespół
W. Starościk, J. Ilas, A.Zięba, Ł. Bernaś, A. Budniak, J. Klimczak, M. Stępień, O. Wardyńska, W. Łotarewicz, W. Pawlowska, M. Węgorowska, A. Czerwińska.
Trener Adrain Licht
SP56 – II zespół
D. Pasternak, K. Kosińska, D. Rybak, E. Brusiło, K. Barska, A. Bukowska, W. Boguska, M. Hartwig, R. Włodarczyk, D. Starościk, M. Ładniak, N. Szargut, B. Bobowska, Z. Cimoszko
Trenerki Hanna Steciuk i Paulina Gajdosz

 DSCF7087 (2)
Zapraszamy do galerii