Opublikowano 6 marca 2020>

DZIEŃ OTWARTY W SP 56

3 marca 2020 r. gościliśmy wszystkich zainteresowanych nauką w SP 56. Tego dnia każdy mógł przyjść i obejrzeć naszą placówkę.

Na początku pani dyrektor Bożena Wojtkiewicz poprowadziła spotkanie z rodzicami, na którym przedstawiła ofertę szkoły. Czynne były też punkty konsultacyjne. Na wszystkie pytania odpowiadali specjaliści: pedagog, logopeda, wicedyrektor, wychowawca świetlicy i trener pływania.

Na najmłodszych, jak co roku, czekało mnóstwo niespodzianek. Pod okiem wykwalifikowanej kadry dzieci mogły uczestniczyć w różnych przedsięwzięciach. Poznawały język migowy, bawiły się podczas zajęć umuzykalniająco-terapeutycznych, oglądały pokazy fizyczno-chemiczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z chustą Klanzy, plastyczne, językowe, a także sportowe zmagania w sali gimnastycznej połączone z pokazami koszykarskimi.

W specjalnie zorganizowanej kawiarence można było napić się kawy, herbaty lub posmakować domowych wypieków.

Te dwie wspólnie spędzone godziny upłynęły w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą szkołę.

Do zobaczenia we wrześniu!