II Konkurs Piosenki Niemieckiej


W dniu 7 czerwca uczennice naszej szkoły brały udział w II Konkursie Piosenki Niemieckiej organizowanym przez koło językowe germanistów Uniwersytetu Szczecińskiego. Dziewczynki startowały z sukcesami w kilku kategoriach. Z przyjemnością informujemy, że w kategorii duety z klas 1-3 wygrały Marysia Jerchewicz i Nina Wojciechowska (klasa 2b).
W kategorii trio klas 4-7 pierwsze miejsce zajęły Oliwia Duk, Julia Piątek i Julia Lewandowska (klasa 7b), a drugie miejsce trio Klara Tarnowska (klasa 4b), Julia Sosnowska (klasa 5b) i Ola Nowacka (kl.7b).

Dziękujemy studentom Filologii Germańskiej za ciepłe przyjęcie i dobrą zabawę!
Wszystkim uczestniczkom konkursu z naszej szkoły gratulujemy pięknych występów!
Do konkursu uczennice przygotowywały się pod opieką pań: Adrianna Wyroślak, Małgorzata Wysocka i Annna Hennig.

WP_20180607_13_16_31_Pro
Zapraszamy do galerii