Konkurs „Wiedzy Morskiej”


Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Hanna Burdziej-7c, Piotr Ziętarski-4d, Szymon Ziętarski-7b, Kuba Budnicki-6c, Mateusz Sidor-5a brała udział w konkursie „Wiedzy Morskiej” organizowanym przez Pracownię Edukacji Morskiej Pałacu Młodzieży w Szczecinie. Konkurs składał się z dwóch części, 23.03.2018 odbyła się część sprawdzająca wiedzę uczestników a 07.06.2018 uczniowie rywalizowali w części sportowej. Część sportowa odbyła się w Centrum Żeglarskim nad jeziorem Dąbie gdzie również odbyło się podsumowanie całego konkursu poprzedzone smażeniem kiełbasek przy wspólnym ognisku.
Nasi wspaniali uczniowie wypadli rewelacyjnie gdyż indywidualnie za część związaną z wiedzą Szymon Ziętarski zajął 2 miejsce, Kuba Budnicki 3, a w rywalizacji drużynowej zwyciężyliśmy zajmując pierwsze miejsce!! Wielkie gratulacje dla całej reprezentacji!

Dariusz Bilski

 IMG_3795
Zapraszamy do galerii