Występ uczniów SP 56 w Czwórboju Lekkoatletycznym


Reprezentacja szkoły licząca 12 osób, 6 dziewcząt i 6 chłopców, w dniu 10.05.2018 brała udział w zawodach lekkoatletycznych w ramach „Czwórboju Lekkoatletycznego”. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym ZCEMiP  przy ulicy Hożej 6. Każdy zawodnik musiał startować  w czterech konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową  oraz dziewczęta bieg na 600m a chłopcy bieg na 1000m.  Rywalizacja odbywała się z podziałem na dziewczęta (14 szkół) i chłopców (13 szkół). Na wynik drużyny składała się suma punktów z poszczególnych konkurencji 5 najlepszych zawodniczek i zawodników . W pierwszym starcie w Czwórboju Lekkoatletycznym reprezentujące SP 56 drużyny dziewcząt i chłopców zajęły odpowiednio 9 i 7 miejsce.

IMG_3642
Zapraszamy do galerii