Dzień czekolady u Żeglarzy


Słodkie zagadki, degustacje i owocowe szaszłyki w czekoladzie – tak Żeglarze   obchodzili w ostatni piątek przed feriami Dzień Czekolady. Czekolada to jeden z najbardziej popularnych smakołyków na świecie. Po tych szczególnych zajęciach każdy Żeglarz wie,że najzdrowsza jest gorzka czekolada. Nie wszyscy mają świadomość, że czekolada pomaga w myśleniu, gdyż zawiera związki pobudzające mózg do pracy. Ze względu na obecność magnezu, potasu i żelaza dodaje naszemu organizmowi energię. Wzmacnia nasze serca, a nawet potrafi łagodzić kaszel.

Zapamiętaliśmy te informacje i szybko przekażemy je naszym rodzicom :). Do degustacji czekolady nikogo raczej namawiać nie trzeba. Żeglarze bardzo cieszyli się z wyjątkowego, czekoladowego święta. To był przesłodki dzień.

DSC_0313
Zapraszamy do galerii