Rodzinne spotkania w Centrum Dialogu – Przełomy


Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy Plac Solidarności 1 zaprasza w sobotę 17.02.2018 r. o godz. 11.00   na spotkania rodzinne w Przełomach. Zapraszamy rodziców z dziećmi od 6. roku życia, młodzież z rodzeństwem, dziadków z wnukami. Tradycyjnemu zwiedzaniu muzeum towarzyszyć będzie motyw przewodni spotkań – dzieciństwo, rodzina, pamięć wspólna.

 

W dniu odwiedzin dla rodzin specjalna oferta kawiarni „Przełomy”: do kawy lub herbaty zakupionej przez dorosłych deser lub napój dla dzieci gratis.

Zainteresowani mogą zgłosić swoje uczestnictwo w kasie MNS–CDP telefonicznie (+48) 571 309 239 lub po prostu przyjść na spotkanie.

 

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2017 r. w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy odbyły się pierwsze spotkania, podczas których kilkupokoleniowe rodziny poznawały zasoby wystawy stałej MNS–CDP.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, w bieżącym roku, w trzecią sobotę miesiąca Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy proponuje rodzinne zwiedzanie wystawy.