Co się działo w 1b


W pierwszym półroczu klasa 1b miała okazję brać udział w całej gamie zajęć prowadzonych przez rodziców lub z ich inicjatywy. Mama Eli p. Barbara Janus- Krupczyńska przybliżała dzieciom groźny świat wirusów, zaś mama Laury p. Elżbieta Typańska życie i zwyczaje żurawi. Poznawaliśmy różne zawody i pasje min. lekarza (p. Dorota Olczak), lalkarza (p. Elwira Koczorowska), filatelistę. O swojej przygodzie z Antarktydą opowiadał dzieciom dziadek Szymona p. Paweł Madejski. Rozpoczętą podczas pasowania marynarską przygodę kontynuowaliśmy poznając życie i pracę na statku szkoleniowym Akademii Morskiej Nawigator. Mikołajkowe ćwiczenia rytmiczne z naszą klasą poprowadziła mama Andrzeja p. Magdalena Kochaniak. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wszelkie atrakcje.

IMG_0988
Zapraszamy do galerii