„Żeglarze” i „Piraci” z wizytą w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu


W minioną środę (08.11.201r.) dzieci z grupy „Żeglarze” i  „Piraci” uczestniczyły w warsztatach prowadzonych w TOEE w Zalesiu. To miejsce położone w malowniczym i bogatym przyrodniczo otoczeniu Nadleśnictwa Trzebież. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach, podczas których samodzielnie wykonały doświadczenia. Udały się na spacer po sali ekosystemów. Poznały gatunki drzew i niskich roślin, a także mieszkańców lasu i łąki. Rozpoznawały i naśladowały wydawane przez zwierzęta odgłosy. Wspólnie odkrywały tajemnice świata przyrody.
Podczas pobytu w ośrodku nie zabrakło czasu na spacer oraz zabawę. Przedszkolaki powróciły z warsztatów z licznymi wrażeniami, nowymi doświadczeniami oraz nowo zdobytą wiedzą.

DSC_0169

Zapraszamy do galerii