Opublikowano 9 kwietnia 2017>

Zawody dla uczniów z klas pierwszych pływackich

zobacz galerię

W środę(05.04.2017) na basenie SDS przeprowadzono zawody dla uczniów z klas pierwszych pływackich ze szczecińskich szkół. Młodzi sportowcy mogli zaprezentować swoje umiejętności na dystansie 25 m st. grzbietowym lub 25 m st. dowolnym. Dla wszystkich dzieci były to pierwsze takie zawody z pomiarem czasu.
Nasze dzieci spisały się wspaniale, uzyskane wyniki indywidualne były bardzo dobre, jesteśmy razem z p. Adrianem oraz p.Teresą bardzo z nich zadowoleni i dumni, że tak pięknie, mimo dużej tremy potrafiły się sprężyć, dobrze popłynąć, poprawić swoje czasy. Zdobyliśmy 7 medali i 15 dyplomów za zdobyte miejsca. Gratulujemy medalistom i wyróżnionym.
Pochwała należy się również pozostałym dzieciom, które chociaż nic nie zdobyły to pięknie walczyły o swój najlepszy wynik i dobry występ. Pokazały jak nauczyły się pływać.
W sztafecie z kołem ratunkowym w rywalizacji czterech szkół zajęliśmy pierwsze miejsce wyprzedzając CMS o 10 s, CKS o 23 s, a SP 51 aż o 24 sekundy. Brawo.