Opublikowano 7 grudnia 2015>

Międzyszkolny, mikołajkowy turniej w mini-siatkówce dziewcząt i chłopców, 07.12.2015r.

zobacz galerię

Jak co roku gościnne progi naszej szkoły są miejscem rozgrywania mikołajkowego turnieju w mini-siatkówce dziewcząt i chłopców. Pod patronatem i organizacyjnym wsparciem Rady Osiedla Śródmieście – Północ w turnieju uczestniczyły ekipy dziewcząt i chłopców z okolicznych szkół podstawowych: SP 46, SP 54, SP 69 i gospodarz SP 56.
Po zaciętych meczach w kategorii dziewcząt najlepsza okazała się drużyna naszej szkoły pod opieką Pani Pauliny Gajdosz, drugie miejsce zajęła ekipa SP 54, trzecie miejsce należało do SP 46, a czwarte do SP 69.
W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobyli młodzi siatkarze SP 46, a drugie, drużyna naszej szkoły pod opieką Pana Dariusza Markowicza, trzecie miejsce zajęli chłopcy z SP 54, a czwarte z SP 69.
Podczas turnieju obecni byli siatkarze pierwszoligowego szczecińskiego klubu ESPADON, którzy zainscenizowali nawet krótki pokaz treningowej gry czym wywołali spory entuzjazm młodzieży uczestniczącej w turnieju. Każdy zawodnik uczestniczący w turnieju otrzymał pamiątkowy medal i piłkę siatkową wręczaną przez Panią dyrektor naszej szkoły Bożenę Wojtkiewicz oraz … Świętego Mikołaja.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczącym w turnieju graczom i zapraszamy za rok.